Rešenja po članu 145 Zakona o planiranju i izgradnji
DokumentDatum objavljivanja
LS Logicent, Vršac objekat 1 preuzmite ( .pdf )06.03.2015.
LS Logicent, Vršac objekat 2 preuzmite ( .pdf )06.03.2015.
LS Logicent, Vršac objekat 5 preuzmite ( .pdf )06.03.2015.
Investiciono Petrov Zoran preuzmite ( .pdf )10.03.2015.
Investiciono Enološka stanica preuzmite13.03.2015.
Opšta bolnica Vršac, Vršac preuzmite ( .pdf )16.03.2015.
Železnice Srbije ugradnja instlacija centralnog grejanja preuzmite ( .pdf )24.03.2015.
Aurel Čiki Vršac preuzmite ( .pdf )27.03.2015.
Aleksandar Kampfer Vršac preuzmite ( .pdf )01.04.2015.
Opšta bolnica Vršac, Vršac sanacija infektivno preuzmite ( .pdf )02.04.2015.
Opšta bolnica Vršac, Vršac instalacija grejanja preuzmite ( .pdf )03.04.2015.
Ana Vekić VRšac preuzmite03.04.2015.
Investiciono Neuropsihijatrijska bolnica preuzmite03.04.2015.
OŠ Vuk Karadžić rekonstrukcija kotlarnice preuzmite ( .pdf )03.04.2015.
Gradska biblioteka sanacija preuzmite ( .pdf )20.04.2015.
JP Vršac razdvajanje preuzmite ( .pdf )23.04.2015.
JP Varoš preuzmite04.05.2015
ED Pančevo antenski stub preuzmite ( .pdf )08.05.2015
VDP Južni banat preuzmite08.05.2015
Obrad Vojnović preuzmite ( .pdf )13.05.2015.
ED Pančevo Betonska trafo stanica preuzmite ( .pdf )15.05.2015.
ED PANČEVO mbts podvožnjak preuzmite ( .pdf )15.05.2015.
ED PANČEVO mbts Sremska preuzmite ( .pdf )18.05.2015
JP VAROŠ rekonstrukcija semafora preuzmite ( .pdf )18.05.2015.
PORESKA UPRAVA rekonstrukcija gasnih instalacija preuzmite ( .pdf )27.05.2015.
Stajić Vicko pomoćni objekat preuzmite ( .pdf )27.05.2015.
Dom Zdravlja adaptacija centralnog grejanja preuzmite ( .pdf )28.05.2015.
JOVANČIĆ MILUTIN pomoćni objekat preuzmite ( .pdf )05.06.2015.
JP VAROŠ Sterijina preuzmite ( .pdf )09.06.2015.
JP VAROŠ Vojvodjasnkih brigada preuzmite ( .pdf )09.06.2015.
POLJOPRIVREDNA ŠKOLA preuzmite ( .pdf )09.06.2015.
JP VAROŠ Trg Andrije Lukića preuzmite ( .pdf )15.06.2015.
JP VAROŠ Svetozara Markovića preuzmite ( .pdf )15.06.2015.
JP VRŠAC Uljma preuzmite ( .pdf )15.06.2015.
JP VRSAC Sterijina 69 preuzmite ( .pdf )15.06.2015.
JP VAROš put Vojvodinci Dobričevo preuzmite ( .pdf )17.06.2015.
JP VAROŠ BANATSKA preuzmite ( .pdf )17.06.2015.
MZ PAJA JOVANOVIĆ investiciono održavanje preuzmite ( .pdf )22.06.2015.
MZ Šušara investiciono održavanje preuzmite ( .pdf )22.06.2015.
MZ Veliko Središte svlačionice preuzmite ( .pdf )03.07.2015.
JP VAROŠ put Vojvodinci Dobričevo preuzmite ( .pdf )09.07.2015.
JP Varoš rekonstrukcija i adaptacija Dom vojske preuzmite ( .pdf )10.07.2015.
Adaptacija komercijalna banka i Grujin Ivan preuzmite ( .pdf )13.07.2015.
Adaptacija Тošić Milan preuzmite ( .pdf )14.07.2015.
Marija Topličanin preuzmite ( .pdf )15.07.2015.
FRESENIUS MEDIKAL CARE SRBIJA DOO Vršac preuzmite ( .pdf )21.07.2015.
JP Varoš Boračka ulica preuzmite ( .pdf )31.07.2015.
JP Varoš investiciono održavanje Bregalnička preuzmite ( .pdf )04.08.2015.
Dušica Pavkov preuzmite ( .pdf )31.08.2015.
Poreska uprava nadstrešnica preuzmite ( .pdf )02.09.2015.
JP Varoš investiciono održavanje Vaska Pope preuzmite ( .pdf )11.09.2015.
MZ Uljma preuzmite ( .pdf )29.09.2015.
Mariora Kegel ograda preuzmite ( .pdf )02.10.2015.
ED Pančevo izgradnja 20 kv kosovska i Margitska preuzmite ( .pdf )02.10.2015.
Kablovski Vod podvršanska preuzmite ( .pdf )02.10.2015.
LOvačko udruženje Fazan Vršac preuzmite ( .pdf )12.10.2015.
Zlata Radulović preuzmite ( .pdf )19.10.2015.
ED Pančevo 20KV kabla Officcina preuzmite ( .pdf )19.10.2015.
JP Varoš Vršac preuzmite ( .pdf )26.10.2015.
Zlatibor Polovina preuzmite ( .pdf )09.11.2015.
JP "Varoš" - rekonstrukcija Uljma - ulica Vršačka preuzmite16.11.2015.
MZ Gudurica preuzmite ( .pdf )24.11.2015.
Opština Vršac - Polet preuzmite ( .pdf )02.12.2015.
Osnovni sud Vršac preuzmite ( .pdf )11.12.2015.
Miodrag Petrović preuzmite ( .pdf )17.12.2015.
Damir Vlah preuzmite ( .pdf )25.12.2015.
JP VAROŠ Vršac preuzmite ( .pdf )28.12.2015.
ED Pančevo - 20 kv kabla Kosovska i Margitska preuzmite ( .pdf )04.01.2016.


Obaveštenje

DokumentDatum objavljivanja
SBPB "dr Slavoljub Bakalović" Vršac preuzmite ( .pdf )03.03.2015.
Zoran Petrov preuzmite ( .pdf )03.03.2015.
Železnice Srbije ad Beograd preuzmite ( .pdf )09.03.2015.
Telefonkabl ad Beograd preuzmite ( .pdf )09.03.2015.
MZ Uljma preuzmite ( .pdf )09.03.2015.
OŠ "Vuk Karadžić" Vršac preuzmite17.03.2015.
Poljoprivredna Srednja škola preuzmite26.03.2015.
Aleksandar Keta preuzmite ( .pdf )08.04.2015.
JP Varoši kanali preuzmite ( .pdf )19.05.2015.
JP Varoš gudurički put preuzmite ( .pdf )25.05.2015.
Banda Nenad preuzmite ( .pdf )04.06.2015.
JP VAROŠ izmena Vaska Pope preuzmite ( .pdf )05.06.2015.
Ihtios Topličanin preuzmite19.06.2015.
JP Varoš -kanali preuzmite29.05.2015.
Vila breg preuzmite01.07.2015.
Poreska uprava odbacivanje preuzmite ( .pdf )15.07.2015.
Poreska uprava preuzmite ( .pdf )03.08.2015
Mariora Kegel preuzmite ( .pdf )18.09.2015.
Swisslion kotlarnica preuzmite ( .pdf )30.09.2015.
  • komasacijaLAT.jpg
  • informator
  • banner_prenos
  • E uprava
  • Registracija stambenih zajednica
  • Registracija stambenih zajednica
  • Objedinjena procedura
  • FFS
  • banner_Uvid
  • LAP